Galeria

Wykład, Biznes, CSR i prawa człowieka w gdańskiej Olivia Business Center

Podczas spotkania na temat społecznej odpowiedzialności firm Natalia Uryniuk miała przyjemność wysłuchania wykładu Jacqueline Kacprzak, Radcy Ministra w Ministerstwie Rozwoju na temat „Biznes, CSR i prawa człowieka”. Po wykładzie Natalia zaprezentowała gościom projekt o zwierzętach w Bałtyku i przybliżyła działalność Balticarium. Ogromne podziękowania należą się Pani Ewie Sowińskiej, zastępcy prezesa Krajowej Rady Biegłych Rewidentów za zaproszenie na spotkanie. Serdecznie zachęcamy firmy społecznie odpowiedzialne do zostania przyjaciółmi Balticarium! Więcej na ten temat w zakładce Przyjaciele.

Prowadząca: Natalia Uryniuk
Organizator: ESO Audit, Olivia Business Center oraz Gdański Klub Biznesu
Miejsce: Gdańsk, Olivia Business Center
Czas: 6 lipca, 2016

Wykład, Gdynia Design Days

W trakcie wykładu słuchacze mieli okazję dowiedzieć się, jak rozpoznać i obserwować bałtycką faunę, jak być dobrym sąsiadem naszego morza, jak wesoło, rodzinnie, mądrze i kolorowo spędzić czas na plaży. Dowiedzieli się także o projekcie bałtyckiego portalu internetowego i o kolejnych pomysłach Balticarium. „Odzyskane” hasłem GDD 2016. Chcemy by wszyscy, którzy są po sąsiedzku z Bałtykiem, ODZYSKALI ciekawość i radość z poznawania najbliższego środowiska! Wykład skierowany był do dzieci w wieku szkolnym i ich rodziców. Ogromne podziękowania dla Saszy Reznikow, aktora Teatru Muzycznego w Gdyni za ciekawe wcielenie się głosem w bałtyckie zwierzęta.

Prowadzące: Natalia Uryniuk i Patrycja Wojtkowiak-Skóra
Gość specjalny: Sasza Reznikow
Organizator: Festiwal Gdynia Design Days
Miejsce: Pomorski Park Naukowo-Technologiczny w Gdyni
Czas: 5 lipca, 2016

Warsztaty, Święto Morza w Gdyni

Pierwsze warsztaty Balticarium okazały się wielkim sukcesem. Dziękujemy wszystkim małym przyjaciołom za świetną zabawę. Instytut Oceanografii Uniwersytetu Gdańskiego - dla Was wielkie brawa! Uwielbiamy takie edukacyjne inicjatywy jak Święto Morza w Gdyni.

Prowadzące: Natalia Uryniuk i Patrycja Wojtkowiak-Skóra
Organizator: Instytut Oceanografii Uniwersytetu Gdańskiego
Miejsce: Gdynia
Czas: 25 czerwca, 2016