inne
Gdybym była Szwedką, z pewnością marzyłabym o tym, żeby zamieszkać na Gotlandii. Kupiłabym zabytkowy dom w Visby i w starej, drewnianej kuchni smażyłabym konfitury, które następnie sprzedawałabym na coniedzielnym targu lokalnych przetworów.
więcej
nauka
Ręka do góry, kto wie, która wyspa leżąca na Bałtyku jest największa?